معرفی ۶ اپلیکیشن فیتنس

توسط ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ تیر ۱۲ام, ۱۳۹۹ معرفی
6 اپلیکیشن فیتنس

اگر برای شما هم ورزش در خانه کار سختی است و به دنبال یک برنامه تمرینی منظم برای شروع ورزش هستید، با ما همراه باشید. امروز شما را با ۶ اپلیکیشن فیتنس آشنا میکنیم که علاوه بر ایجاد انگیزه، با استفاده از برنامه های تمرینی منظم، شما را قادر میسازد که تناسب اندام خود را بهبود ببخشید.

مدت زمان مطالعه : 1 دقیقه
فهرست :

  • کاربرد اپلیکیشین فیتنس چیست؟
  • بهترین اپلیکیشین های فیتنس برای تمرین کدامند؟

رسیدن به تناسب اندام و حفظ آن بهترین تصمیمی است که میتوان برای سلامتی بدن گرفت. در این حوزه، رسانه‌ها و منابع گوناگونی وجود دارند تا شما را از جدیدترین و موثرترین روش‌ها برای رسیدن به بدنی متعادل و مناسب مطلع کنند.

اگر شما هم تلفن‌ هوشمند دارید قطعا از گوناگونی زیاد این اپلیکیشن‌ها مطلع هستید. برنامه های زیادی جهت آموزش حرکات فیتنس وجود دارد که در ادامه شما را با بهترین اپلیکیشین های فیتنس آشنا خواهیم کرد.

لیست بهترین اپلیکیشین های فیتنس

انتخاب نرم افزار fitness بستگی به نوع تمرین شما دارد و اینکه چگونه و در کجا قصد تمرین کردن دارید. در زیر ۶ اپلیکیشن فیتنس را به شما معرفی خواهیم کرد.

Fitbod Gym & Home workout log 

 اپلیکیشن Fitbod مناسب وزنه برداری و تناسب اندام است.

با برنامه Fitbod میتوانید قویتر شوید، وزن خود را کاهش دهید یا حتی توده عضلانی بدست آورید! الگوریتم آموزش خلاقانه Fitbod شما را از طریق مجموعه های مناسب، تکرارها و وزن مناسب برای رسیدن به اهداف تناسب اندامتان راهنمایی می کند.

Home Workout _ No Equipment

اپلیکیشن Home workout امکان انجام تمرینات روزمره را برای همه گروه های اصلی عضلات فراهم می کند.

با استفاده از این اپلیکیشن تمام تمرینات را می توانید بدون نیاز به تجهیزات و فقط با وزن بدنتان انجام دهید. این اپ دارای تمریناتی برای ABS، قفسه سینه، پاها، بازوها، باسن و همچنین تمرینات کامل بدن است.

(Pro Gym Workout (Gym workuots & fitness

اپ Pro Gym Workout مناسب انجام تمرینات بدنسازی و تمرینات فیتنس است. برنامه های تمرینی این نرم افزار شامل اطلاعات دقیق از مجموعه ها، تکرارها، سرعت و تایم استراحت است تا شما را در رسیدن به هدفتان یاری خواهد کرد.

Daily workouts _ Exercise fitness Workout Trainer

اپ Daily workouts مناسب تمرینات روزانه و روتین است. این تمریتات برای تمامی افراد قابل استفاده است. وجود فیلم حرکات یکی از دلایل محبوبیت این نرم افزار است.

Fitvate – Home & Gym Workout Trainer

Fitvate یک نرم افزار مخصوص انجام حرکات بدنسازی در باشگاه است. البته از این نرم افزار جهت انجام حرکات ورزشی در خانه نیز می توان بهره برد.

BetterMe: Home Workouts & Diet

اپلیکیشن BetterMe این قابلیت را فراهم کرده است که بتوانید براساس وزن و تیپ بدنی تان، پلن ورزشی خودتان را طراحی کنید. این اپ، فیتس در خانه را برایتان تبدیل به کاری لذت بخش میکند.

اگر به دنبال محبوب ترین اپلیکیشن های بدنسازی هستید، پست های گذشته ما را مطالعه کنید.

تمرین فیتنس

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید، آیا شما هم تجربه ورزش در خانه با کمک نرم افزارهای فیتنس را داشته اید؟ اگر از اپلیکیشن فیتنس خاصی استفاده میکنید که در لیست بالا نیست، آن را با مخاطبان وبلاگ به اشتراک بگذارید.

نظر خود را بنویسید