پلت فرمی برای مدیریت کلیه بخش های کسب و کار باشگاه ورزشی شما

پنل مدیر نرم افزار آپولو دارای ویژگی های منحصر به فرد و کاربری آسان است که منجر به صرفه جویی در وقت و بهینه سازی گردش کار جهت مدیریت بهتر مشتریان می شود.

صرفه جویی در زمان     افزایش درآمد   خدمات بهتر

درخواست رایگان دموی پنل مدیر

پنل مدیر نرم افزار آپولو

ویژگی های پنل مدیر نرم افزار آپولو

این نرم افزار با قابلیت تحت وب بودن در مدیریت زمانبندی کلاس ها و عضویت به شما کمک می کند تا دقت و سرعت تصمیم گیری در مدیریت باشگاه ورزشی تان افزایش پیدا کند.

تجزیه تحلیل کسب و کار

مدیریت پرونده ها این امکان را فراهم میکند تا با جمع آوری اطلاعات ورزشکاران و استفاده از باشگاه مشتریان کسب و کار خود را رونق دهید.

یکپارچه سازی

با اتصال سخت افزارهای مختلف جهت کنترل تردد و ارتباط با بخش های مربی و ورزشکار به صورت یکپارچه نوع مدیریت خود را ارتقا دهید.

مدیریت عضویت

مدیریت ثبت نام یا عضویت با روشهای متنوع دستی ، کارت ، اثر انگشت و تشخیص چهره یکی از ویژگی های بارز این سامانه می باشد.

مدیریت فروش و فروشگاه

فروش محصولات فروشگاه از طریق سامانه آپولو فرصتی جدید برای کسب و کار شما فراهم میکند تا بتوانید پاسخگوی انواع نیازهای مشتریان در باشگاه خود باشید و خدمات متنوعی را ارائه دهید.

سیستم اعتباری / جلسه ای

سیستم مدیریت اعتباری جهت افزایش رضایت مندی مشتریان این امکان را فراهم میکند با عضویت های خاص و تخفیف های ویژه برای مشتریان VIP خدمات متنوعی را ارایه دهید.

حسابداری

حسابداری یکپارچه از تمامی دریافت ها و پرداخت ها ، چک های صادره ، هزینه ها و گزارشات کاربری جهت بهبود کیفیت تصمیم گیری مدیران باشگاه ورزشی از جمله ویژگی های این سامانه است.

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

021 4044 2806

پنل مدیر نرم افزار آپولو برای هوشمندسازی باشگاه ورزشی